Hotel Bijou Praha

Hotelu Bijou Praha 11 Hotelu Bijou Praha 12 Hotelu Bijou Praha 13 Hotelu Bijou Praha 14 Hotelu Bijou Praha 15 Hotelu Bijou Praha 16 Hotelu Bijou Praha 17 Hotelu Bijou Praha 18 Hotelu Bijou Praha 19 Hotelu Bijou Praha 20 Hotelu Bijou Praha 21 Hotelu Bijou Praha 22

.Hotel Bijou de Prague je luxusní 4hvězdičkový hotel v Nerudově ulici jen pár kroků od Pražského Hradu nabízející jedinečnou atmosféru v jednom z nejromantičtějších míst v Praze. Díky malému počtu pokojů vám můžeme slíbit opravdu osobní přístup ke každému hostovi, k jeho potřebám i přáním. Jejich šarm a stylové prostředí s jejich jedinečnou polohou v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu vytvářejí z hotelu Bjiou de Prague**** místo vhodné i pro ty nejnáročnější hosty.


Všechny pokoje v Hotelu Bijou de Prague jsou odlišně zařízeny každý v jiném stylu a barvách a jsou pojmenovány podle významných historických osobností spojených s minulostí Prahy. Ručně malované dřevěné stropy na nábytek vyrobený na zakázku odrážejí styl konce devatenáctého století.


Jeden z pokojů má k dispozici malý balkónek s nezapomenutelným výhledem na Prahu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizí se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávačem, Wi-Fi připojením k internetu, župany, minibarem, bezpečnostním trezorem, vlastní koupelnou s vanou, fénem, toaletou, bidetem a toaletními potřebami.


V přízemí hotelu Bijou de Prague**** se nachází pěkná kavárna „Café Bijou“, kde se v ranních hodinách servírují snídaně formou bufetu a přes den si zde můžete vybrat ze široké nabídky nápojů, desertů, studené i teplé kuchyně. Tady najdete ideální atmosféru, kde si můžete skvěle odpočinout a užít si svůj volný čas. Recepce zprostředkuje hostům veškeré služby spojené s pobytem, jako jsou taxi, rezervace míst v restauracích, kulturních a společenských akcí, letenek, turistické průvodce, lékařské prohlídky, pronájmy aut a další.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-bijou@toprague.cz
Adresa: Nerudova 43 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Bijou Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Bijou Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist